Psychotesty Toruń

Oferujemy profesjonalne psychotesty w Toruniu. Świadczymy usługi w zakresie badań psychologicznych i psychotechnicznych przeznaczonych dla kierowców zawodowych aut osobowych i ciężarowych. Oferujemy naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie, tak aby spełnić Państwa wymagania. Jednocześnie oferujemy przeprowadzenie psychotestów w Toruniu w korzystnej cenie.

Celem przeprowadzenia psychotestów jest określenie zdolności psychofizycznych oraz dokonanie analizy procesów poznawczych. Wykonuje się je w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa na drogach.

Zapewniamy kompleksową jakość usług psychologicznych. Psychotesty przeprowadza doświadczony psycholog z uprawnieniami niezbędnymi do wydawania dokumentów i zezwoleń dla kierowców zawodowych. Cenimy czas kierowców dlatego oferujemy badania psychologiczne dla kierowców w Toruniu, w jeden dzień i na miejscu.

Badania psychologiczne kierowców w Toruniu

Każdy kierowca, który zawodowo zajmuje się przewozem samochodowym rzeczy lub ludzi, albo obsługuje wózki widłowe musi posiadać ważne psychotesty. Wszystkich kierowców, którzy chcą uzyskać psychotesty w Toruniu, zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby przy ulicy Radiowej 18.

Wykonujemy badania psychologiczne wszystkich osób, których praca wymaga szczególnej sprawności psychomotorycznej – kierowców zawodowych, kierowców poruszających się samochodami służbowymi kategorii B, taksówkarzy, kierowców działających jak taksówka (Uber, Bolt, itp.), a także operatorów maszyn i urządzeń (w tym wózków widłowych).

Orzeczenie o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdami wydawane jest kierowcom, którzy otrzymają wynik pozytywny po przeprowadzeniu psychotestów. Badanie psychologiczne składa się z kilku etapów. Obejmuje testy pisemne (cechy osobowości, poziom koncentracji, uwagi, umiejętność pracy pod presją czasu), a także testy aparaturowe do badania koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Psychotesty dla kierowców – jak przygotować się?

Psychotesty nie wymagają wcześniejszego specjalnego przygotowania. Ważne jest jednak, aby do badania przystąpić w dobrej kondycji psychofizycznej, tzn. być zdrowym, wypoczętym i wyspanym. Należy pamiętać, że niedozwolone jest spożywanie alkoholu lub innych substancji mogących wpływać negatywnie na stan badanego do 48 godz. przed badaniem.

  Należy pamiętać o tym, aby zabrać ze sobą:

  • ważny dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty, paszport, karta pobytu)
  • prawo jazdy,
  • skierowanie na psychotesty, jeśli je otrzymałeś

Jak wygląda badanie psychologiczne kierowcy zawodowego i ile czasu trwa?

Staramy się zapewnić bezstresowy, szybki i sprawny przebieg badania psychologicznego w miłej atmosferze. Czas badania uzależniony jest od uwarunkowań psychologicznych i indywidualnych zdolności. Zazwyczaj całość badań psychologicznych trwa od 30 minut do 1,5 godziny, a każdy kierowca dostaje informację zwrotną w formie szczegółowego omówienia wyników. W przypadku niezaliczonego testu każda osoba ma możliwość poprawienia badania. Do każdej osoby podchodzimy z należytym szacunkiem i zrozumieniem.

Co ile lat trzeba powtarzać badania psychologiczne?

Badania psychologiczne (psychotesty) dla kierowców pracujących w transporcie, kierowców zawodowych, taksówkarzy, kierowców pojazdów uprzywilejowanych, instruktorów, egzaminatorów wykonywane są do ukończenia 60 roku życia co 5 lat, a po przekroczeniu tego wieku co 30 miesięcy. Kierowcy pojazdów uprzywilejowanych, instruktorzy, egzaminatorzy, motorniczy mający powyżej 60 lat muszą przechodzić psychotesty co roku.

Jeśli interesują Cię badania lub testy psychotechniczne kierowców w Toruniu, zachęcamy do kontaktu.

psychotesty toruń